Sauny na míru
Odvlhčovač DSR 12 Zobrazit větší Amcor

Odvlhčovač DSR 12

12315

Nový produkt

Odvlhčovače Amcor jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla.

Více informací

Skladem

73 205 Kč s DPH

POPIS

Součástí výbavy odvlhčovačů Amcor je automatické odmrazování. Vzhledem k jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače Amcor použít jak ve starších tak i v nově budovaných prostorách.

Použití

Odvlhčovače Amcor jsou nezbytné pro vnitřní bazény, u kterých není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách a odstraňují tak příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače Amcor lze využít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu - tedy nejen v bazénech. Odvlhčovače jsou vybaveny prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

Specifikace

Odvlhčovače DSR jsou robustní stroje určené pro instalaci mimo interiér. Jsou vhodné všude tam, kde je zapotřebí zařízení s vysokým výkonem a je možnost jeho umístění do prostor mimo místnost, kterou chceme odvlhčit. Odvlhčovače DSR mají externí regulátor vlhkosti s nízkonapěťovým napájením. Je to malá krabička která se instaluje na vytipovaném místě. DSR odvlhčovače se hodí i do průmyslových prostor.

Technické údaje

Odvlhčení 80 l / den Přefiltrovaný objem vzduchu 1400 m3 / hod. Nasávání vzduchu předem Výtlak vzduchu zadem Objem zásobníku kond. vody NENÍ Napojení hadice kond. vody 16 mm Plocha filtru vzduchu 1855 cm2 Elektrické napájení 230 V / 50 Hz Elektrický příkon 1300 W Regulátor vlhkosti EXTERNÍ Elektrické krytí IP 43 Chladivo R 407C Provozní teplota vzduchu 10 - 35 °C Rozměr š/v/h 1140/680/280 mm Hmotnost 68 kg

Výška 680mm
Šířka 1140mm
Hloubka 280mm
Váha 68kg
Známka 
2018-05-03

Ověřený zákazník

Kvalitní produkt

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Odvlhčovač DSR 12

Odvlhčovač DSR 12

Odvlhčovače Amcor jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla.