Sauny na míru
Sleva! Bezdotykový zásobník na pěnové mýdlo HP 9531S-P-04 Zobrazit větší

Bezdotykový zásobník na pěnové mýdlo HP 9531S-P-04

HP 9531S-P-04

8595187108172

Nový produkt

Bezdotykový zásobník na pěnové mýdlo s objemem nádobky 1000ml. Plast ABS je odolný vůči mechanickému poškození. Je tuhý, houževnatý, zdravotně nezávadný.

Více informací

1 913 Kč s DPH

-286 Kč

2 199 Kč s DPH

Není skladem

Na toaletách frekventovaných míst jsou v současnosti módní zásobníky pěnových mýdel, která jsou jednoduchá, až strohá, nejlépe neviditelná, ale s perfektními technickými parametry. K zásobníkům se pak vybírají další artikly z hygienického programu, která už mohou být designově výraznější jako třeba zásobníky papírových utěrek či velkoobjemové zásobníky toaletních papírů. Balení obsahuje: 4 šrouby, bezpečnostní klíč k otevírání zásobníku, nástavec k připadnému otevírání zásobníku bez klíče. Součástí balení nejsou baterie-nutné zakoupit 4 x kvalitní baterie 1,5V typ C - cca 60 tis dávkování. Objem zásobníku 1000ml. Výroba pěnového mýdla- smíchání 30% tekutého mýdla + 70% čisté vody. Životnost dávkovací pumpičky - 300 tis dávek. Možnost dokoupení pumpy k zásobníku na tekuté mýdlo či pumpy dezinfekčního roztoku. Senzorový dávkovač není uzpůsoben do sprchového koutu pro přímý kontakt s vodou.  Nutné dodržet vzdálenost dávkovače od umyvadla -12cm!

Záruka

Na výrobek je poskytována zákonná záruční doba.  

Údržba produktu

Všeobecný návod údržby volně stojících doplňků, výrobků z ABS plastu Povrch polyresinových a plastových POM materiálů vyžaduje pravidelné čištění. Doplňky lze čistit mýdlovou vodou. Povyčištění vytřete hadříkem do sucha. Nenechte doplněk stát na umyvadle ve vodě! Působením vody, zbytků mýdla, pasty apod. může dojít k poškození povrchu. Totéž platí i pro bambusové doplňky, které jsou součástí některých volně stojících doplňků. Na odstranění silnějšího znečištění použijte ocet. Roztok by měl působit cca 15 – 20 minut. Po aplikaci je nutné výrobek dobře opláchnout čistou vodou. V žádném případě nepoužívejte k čištění myčku na nádobí. Poškození může nastat v těchto případech : a) použití bělících nebo desinfekčních prostředků především pokud obsahují sloučeniny chloru (chlornany, chlorečnany, apod.). Tyto prostředky nemusí být používány přímo na výrobky. b) vlivem působení vodního kamene. Tlusté vrstvy vodního kamene, které jsou i vlhké, výrazně zvyšují riziko poškození c) použití alkalických nebo kyselých silně koncentrovaných čisticích prostředků a prostředků obsahující silná oxidační činidla (protiplísňové a bělící prostředky). Tyto prostředky nemusí být používány přímo na výrobky. V omezeně provětrávaných prostorech je vhodné se vyhnout použití těchto prostředků – odpařované chlorované sloučeniny mohou na povrchu kondenzovat a tím ho poškodit. Pokud je nutné tyto čisticí nebo desinfekční prostředky použít, je nutné zajistit dobré větrání prostor a čištěné povrchy dobře a rychle opláchnout! d) použítí prostředků stavební chemie určených pro čištění např. dlažeb od stavebních hmot - jsou velmi korozně agresivní! e) použití tekutých nebo pastovitých písků, které obsahují abrasivní částice! Je třeba vyhnout se jakýmkoli drsným čisticím prostředkům, protože ty mohou být příčinou škrábanců. V žádném případě se nesmí používat ocelová vlna. Ta uvolňuje částečky železa, které porušují povrch. f) používání ponorných lázní na čištění stříbra! Ty obsahují silné kyseliny nebo chloridy a jsou pro čištění výrobků či výrobků rovněž naprosto nevhodné. g) v případě čištění povrchů čistícími prostředky, kde není známé složení, které by mohlo poškodit vrchní vrstvu povrchové úpravy. Škodlivá je i kuchyňská sůl. Používáním nevhodných čistících prostředků nebo nesprávnou údržbou dochází k poškození výrobku vinouspotřebitele a na vzniklé závady nemůže být uplatněna reklamace!

Barva Stříbrná metalická
Váha 1,1 kg
Rozměry (v x š x h) 280 x 125 x 130cm
Záruční doba 2 roky
Materiál ABS,HIPS,PC
Dimensions (h x w x d) 280 x 125 x 130cm
Color Stříbrná metalická
Warranty 2 roky
Weight 1,1 kg
Známka 
2018-05-03

Ověřený zákazník

Kvalitní produkt

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Bezdotykový zásobník na pěnové mýdlo HP 9531S-P-04

Bezdotykový zásobník na pěnové mýdlo HP 9531S-P-04

Bezdotykový zásobník na pěnové mýdlo s objemem nádobky 1000ml. Plast ABS je odolný vůči mechanickému poškození. Je tuhý, houževnatý, zdravotně nezávadný.